forumTOPlist


Hodnocení hráčů Flyers v sezóně 2016/2017

17.4.2017 21:30

Letci z Philadelphie mají za sebou sezónu jako na houpačce. Flyers podávali po většinu ročníku nekonzistentní výkony, když jednou zahráli naprosto skvěle, načež navázali velmi nepovedeným výkonem. Svěřenci kouče Davea Hakstola předváděli svůj nejlepší hokej především na přelomu listopadu a prosince, kdy zaznamenali hned deset výher v řadě. Do nového kalendářního roku však Letci nevstoupili dobře, což je nakonec stálo účast v letošním playoff.

Flyers během letošní základní části nejprestižnější hokejové ligy na světě dokázali nasbírat celkem 88 bodů a účast ve vyřazovacích bojích jim tak unikla o pouhých sedm bodů. Týmu z Philadelphie dělala problém ve druhé polovině sezóny zejména slabá produktivita. Letci během 82 zápasů nasázeli nakonec jen 219 branek (20. místo v NHL).

Tým z Philadelphie se však během sezóny snažil do sestavy zapracovat některé mladé hráče, kteří byli mnohdy příjemným překvapením. Nejlépe ze všech si vedl bezpochyby ruský obránce Ivan Provorov, jenž byl ve svých devatenácti letech jasně nejlepším zadákem Flyers. Špatně si však rozhodně nevedli ani Travis Konecny, Jordan Weal či brankář Anthony Stolarz, pro něž byla letošní sezóna bezpochyby vynikající zkušeností.

Čeští a slovenští příznivci Flyers tak mají nyní možnost ohodnotit výkony Letců v uplynulém ročníku NHL známkami jako ve škole (1 – nejlepší, 5 – nejhorší). Který hráč byl podle Vás nejlepším hráčem celku z Philadelphie a kdo by se měl do příštích sezón zlepšit? Možnost hlasovat je do konce týdne.
Autor: David Hél© PHILADELPHIA FLYERS CZ - 2011-2016

KONTAKT

philadelphiaflyers@email.cz

SLEDUJTE NÁS